Ogłoszenie

...a więc kończymy, i tak byliście najlepszą klasą... :D

  • Index
  •  » Inne
  •  » Momenty nie do zapomnienia

#1 2007-07-03 11:44:42

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Momenty nie do zapomnienia

Pomysł mi chodził po głowie, ale Kobyła sprawiła że założyłem ten temat:
Jakie momenty zapadły wam w pamięć przez te 3 lata? Moje "personal favourite" to:
-Lekcje religii w 3 klasie i moja 6tka z religii
-Kto pamięta pewną lekcje reliii w 1 klasie, gdy wstaliśmy i zaśpiewaliśmy "Szczęś Booooże"
-Głupoty Michnika (nic nie umiem z biologi)
-Piosenka "Lemon Tree"
-Humor Piotrka np."Kolarz"
-Promień odczucia woni Czesia lub/i Wacka
-Humor Golca
-Bartek i rozmowa kwalfiikacyjna
-Kładka
-Wojton i jego złe samopoczucie, w momencie wytrącenia książki z rąk.
-żarty Mazepy (w 99% nieśmieszne) Wacka (procent że jego żart wypali jest taki sam jak ilość procentów w spożytym wcześniej trunku- często mnie śmieszyły)
-Wacek z wąsami (zdjecie)
-wydurnianie sie na wieczorkach poetyckich

I prywatne doznania:
-W majowy czwartek budzi mnie telefon, patrze 3 połączenia nieodebrane: Ignac, Ignac, Tomek i zaraz znów Tomek dzwoni- odbieram: "Czemu nie jesteś na konkursie?". (Ja rano nic nie kapowałem- jak zwykle), więc odrazu zacząłem się pytać: "Jaki konkurs? Gdzie? O co chodzi?" (chodziło o konkurs z fizyki który był na 8.00, a w akurat ten dzień mieliśmy na 8.45)

-Na konkursie recytatroskim w 2giej klasie. Facet końcowe podsumowanie zaczął słowami: "Niektórzy nie wiedzą co to poezja"

Offline

 

#2 2007-07-03 15:01:50

Danio

Uczestnik

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 26

Re: Momenty nie do zapomnienia

Moje momenty to:
-szatan na lekcji religii w 2 klasie
-budowa kolcka z Czesiem  w 1 klasie
-informatyka z panią B.
-Wacek i jego kawały
-Lucynka i jej teoria ładowania komórki na słońcu
- Michoń i jego ciekawostki
-sprawdziany u Gładysiewicza
- Piosenka "O żelu" w wykonaniu Ignaca i Macieja
- Kładka
Jak sobie coś przypomnę to dopiszę


Codziennie umierają ludzie których warto uratować.
Nie pozwól by ktoś z twoich bliskich...
Zainstaluj w swoim telefonie program ratujący życie
http://www.ratmed.pl/1pomoc/komorka/

Offline

 

#3 2007-07-06 10:13:45

Kobyła

Wielce Stały Bywalec

status 5197450
5251114
Skąd: out of Babylon xD
Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 82

Re: Momenty nie do zapomnienia

Ja nie zapomnę jak powtarzaliśmy sprawdzian z geografii, bo ktoś tam doniósł, że pisaliśmy z mapą i po napisaniu go od nowa odzywa się chyba Gracek i wali tekstem: Proszę pani, musimy napisać ten sprawdzian jeszcze raz. Z tyłu były globusy! xD I wiem, że to wcale nie jest jakieś bardzo, masakrycznie śmieszne, ale mam specyficzne poczucie humoru xD.
Przez czas długi zapewne nie zapomnę kładki i min wszystkich jak się zawaliła xD. Moja pierwsza myśl, kiedy zobaczyłam jak ona się łamie: "k***a, no to po wycieczce". xD
Nie wiem czy to pamiętacie, ale mi się chciało śmiać, jak diakon wyszedł z lekcji 10 min przed końcem, bo został "rozchwiany psychicznie" jak to ładnie określił xD. Respect Michaś.
W ogóle to Lucyna Wojtowicz ma w mojej pamięci specjalne miejsce na stałe, gdyż tej kobiety nie da się zapomnieć xD.
A także siostra Shmiddt - nadal nie wiem czy dobrze to piszę. To jest człowiek, który przeczy wszystkiemu, co przed chwilą powiedział. Poza tym ona cierpi na schizforenię paranoidalną. 
I pamiętam, jak Michoń stwierdził, że ciąża słonicy trwa 12 miesięcy! O, zgrozo.
W ogóle to w trakcie rozmów z niektórymi naszymi nauczycielami wywnioskowałam iż, mój poziom IQ, który z resztą nie jest zbyt wysoki, spada wprost proporcjonalnie do długości prowadzenia tejże konwersacji. (Chyba dobrze to zapisałam? Nigdy nie byłam dobra w fizyce i tych prawach. xD)
Na długo także pozostanie w mej pamięci konkurs bekania w czasie jazdy autobusem. Penar masz najdłuższy eee... odgłos bekający jaki w życiu słyszałam xD.
I wiem, że nadużywam tego: xD.

Ostatnio edytowany przez Kobyła (2007-07-06 20:56:30)


Don't let them fool ya,
Or even try to school ya! Oh, no!
We've got a mind of our own,
So go to hell
if what you're thinking is not right!

Offline

 

#4 2011-12-03 13:11:43

Gracek

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-09
Posty: 141
WWW

Re: Momenty nie do zapomnienia

- moja 1 z ! na 1 kartkówce z religii, o co jej k***a chodziło?? ściągać nie można??
- genialne recytowanie wierszy u Nesterowej z pleców( nowatorski pomysł)
- o jej wąsach tez nie można zapomnieć
- jak jestem przy polskim, to oczywiście borys i bielak i ich wspaniałe czytanie tekstów
- ciekawe czy już się poprawili z czytaniem??


http://i26.photobucket.com/albums/c103/Gracek91/23.png
http://i26.photobucket.com/albums/c103/Gracek91/footbalplayer.png
http://img116.imageshack.us/img116/9324/jackass2qr0yv.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Momenty nie do zapomnienia
...można pisać, nie zamykam, jak nie bedziecie odwiedzać to forum samo zostanie skasowane...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grmt2.pun.pl www.shaman-king.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl www.narwancy-team.pun.pl www.polishdragon.pun.pl