Ogłoszenie

...a więc kończymy, i tak byliście najlepszą klasą... :D

#1 2006-10-13 16:16:08

iwona

Uczestnik

3088340
Skąd: Czeciace
Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 27

Dla zapominalskich...

Założyłam ten wątek ponieważ ciągle zapominam Wam, Droga i jakże bardzo Kochana Klaso przekazywać różnych informacji zwiazanychz samorządem i nie tylko. Wiec prośba: każdy kto ma coś do zakomunikowania w klasie niech to tu umieszcza.
Równie dobrze ogłabym powtarzać wam to w szkole na następny dzień ale zawsze coś sie dzieje i zapomnę, za co bardzo przepraszam. Mam nadzieję ze nie będziecie mieć mi tego za złe:)

A więc(nie zaczyna sie zdania od "a więc") od poniedziałku rusza akcja góra grosza. Kto chce sie podjąc zbierania tych grosików niech pisze. zbieramy monety w nominałach od 1 gr do chyba 2 zł. klasa która wygra ma chyba 2 dzi bez pytania. 2 m-ce 1 dzien a 3 dzien bez zadania domowego.

Jakieś takie dziwne widzenie mi przyszło ze wygra klasa 3b...nie wiem dlaczego...


"...bierz życie jakim jest i pomyśl, że na drugie nie masz szans..."

Offline

 

#2 2006-10-13 22:01:17

Danio

Uczestnik

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 26

Re: Dla zapominalskich...

no to ja składać się dla Nesterowe po 2 zł. i 1,50 zł za dzień nauczyciela bo pieniądze były pożyczane miedzy innymi od Wojtka Iwony itd. A i dla takich jak KRZYSIEK nie mam zamiaró zakładać za was w nieskończoność. Skończy się i nie będzie testów na ksero tylko ręcznie będziemy pisać jak konto będzie wynosiło -92,20 zł tyle teraz wynosi (nie licząc kasy dla nesterki odtych któży dali)


Codziennie umierają ludzie których warto uratować.
Nie pozwól by ktoś z twoich bliskich...
Zainstaluj w swoim telefonie program ratujący życie
http://www.ratmed.pl/1pomoc/komorka/

Offline

 
...można pisać, nie zamykam, jak nie bedziecie odwiedzać to forum samo zostanie skasowane...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzaniez11.pun.pl www.piersciec.pun.pl www.ovb-zdw.pun.pl www.natalialesz-forum.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl