KLASA IIIc

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

...a więc kończymy, i tak byliście najlepszą klasą... :D

#1 2007-06-28 20:18:01

Danio

Uczestnik

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 26

To już jest koniec....

No więc założyłem ten wątek, aby wszyscy mogli się pożegnać i pozostawić po sobie jakiś ślad istnienia..
No więc ja jako pierwszy chcę Wam podziękować za te 3 lata wspólnej nauki. Mam nadzieję ze się Wam powiedzie w nowych szkołach no i życzę spełnienia wszystkich marzeń. Jako, iż od nowego roku nie będę już w domu tak często więc jedyny kontakt to sms, lub e-mail.       

Narka i do zobaczenia w przyszłości

Bajlamo [<----<Penar to dla ciebie]


Codziennie umierają ludzie których warto uratować.
Nie pozwól by ktoś z twoich bliskich...
Zainstaluj w swoim telefonie program ratujący życie
http://www.ratmed.pl/1pomoc/komorka/

Offline

 

#2 2007-06-28 20:57:08

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Re: To już jest koniec....

Ja- jak zwykle cham... powiem prawdę (jestem kobietą)...
Powiem prawdę:
1.ZA NIEKTÓRYMI OSOBAMI TĘSKIĆ NIE BĘDE (za tymi osobami z którymi przyszło mi spędzić 9 lat... niektóymi).
2.Czasami miałem was dość, ilość hałasu jakie potrafiliście stworzyć przekraczała normy. A ja cierpie na okresowe bóle głowy.
3.Kiedy wy sie weźmiecie do nauki? Kazdy sprawdzian był na ściągach (tu szyderczy uśmiech w strone Polewki).

Wniosek: Nie była to klasa zła, ale też nie była to moja wymarzona klasa. Nie będe za wami tęskić, tak jak wy za mną (to widać)

PS. Jak kogoś czuje sie obrażony to CH.M.W.D.
PSS. Czy tylko ja mam wrażenie że połowa pasków i wzorowych była zdobyta prośbami i żebractwem?

I prywatna wiadomość:I teraz pojade po kimś ZNOWU (tak, cham ze mnie): Polewka!! (apostrofa) Co Ty Q*** zrobilaś na ten wzorowy? Już mi sie do Burnatowej pluć nie chciało... Skoro Ty masz "wzorowe" to Krzysiek powinien też mieć wzorowe (spox Krzychu, do Ciebie nic nie mam ). A ja powinienem mieć super-wzorowe... a Rafał? Arcywzór? Zresztą wtedy nie powinno być niższe zachowanie wystawione niż wzór... koniec, tyle, nie będe po tobie jechał bo mi sie nie chce, chociaż WIEM jak po tobie pojechać.

Ech... Ide sobie żebra wyciąć (Marylin Manson)

EDIT:
Lista osób za którymi będe tęsknić (kolejność przypadkowa):
-Gracjan + ta... no... zapomniałem... Agnieszka: fajnie sie kłócili
-Krzysiu: nie wiem czemu... przywiązałem się do niego (pedał jestem)
-Tomek + Agata: fajnie Agata wrzeszczała na Tomka, a Tomek fajnie sie wygłupiał No i Agata wydaje mi sie być normalna dziewczyną tzn. jest zaskakująco rozważna.
-Olka: nie wiem... wydawała mi sie normalna, chociaż nigdy z nią nie gadałem
-Wojton + Bajlamo: Ech... sami wiedzą czemu Jeszcze sie spotkamy nie raz nie dwa...
-Ignacy: chociaz czasem mam dość jego... charakteru... normalnie gwozdzie wbijać w łeb...
-Bartka + Golca + Kusiora +Sako: Bartek powinien wiedzieć, Kusior mieszka za płotem to sie spotkamy . a Golec i Sako wg. mnie mieli najlepsze poczucia humoru
-Rafał: z nim sie spotkam, ale nie wiem czy w klasie
-Mieszko: wydaje mi sie być najbardziej dojrzałym facetem w klasie... wyprzedza mnie o jakieś... 4-5 lat... albo mi sie tak wydaje.
-Iwona: osoba najbardziej podobna do mnie w klasie, już ma dość opier****** się i chodzi na konkursy, gdzie zdaje sobie sprawę że nie wie po co tam jest...
-Inka: jej śmiechu mi bedzie brakować, bo śmiech jest zaraźliwy
-Borys: WYJĄTEK: tylko 3 razy w roku, jak będe miał doła... bo teraz odpoczywam od jego poczucia muhumoru
-Kobyła: hipisi rządzą

Ok. Byłem szczery. Reszta jest mi obojętna. Poprostu ja się rzadko przywiązuje do ludzi.... właściwie Ci co mnie znają wiedza że jest tylko jedna osoba do której jestem przywiązany Reszty nie mam "gdzieś"... tak na marginesie... uśmiech do paru osób... Jak kogoś pominełem, niech nie ma żalu, widocznie zapomniałem

Offline

 

#3 2007-06-28 21:12:15

Kobyła

Wielce Stały Bywalec

status 5197450
5251114
Skąd: out of Babylon xD
Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 82

Re: To już jest koniec....

Lejdys end dżentelemens [;
Pffff.
Dobra, Penar, nie nasłodziłeś za bardzo xD.
Ogólnie to można by dużo narzekać na Was, ale to na nic, bo i tak zdałam sobie ostatnio sprawę z tego, że Was lubię. Bo co by nie było, to w sumie trzy lata razem, a to musi jakoś ludzi wiązać.
Penar nie martw się naciąganymi ocenami, bo chociaż sprawiedliwość nie zawsze wygrywa, to w tym przypadku wszystko kiedyś wyjdzie. Ja na przykład nie wiem jak sobie poradzę w liceum z fizyką, bo wiem, że ją olałam, a mam piątkę. Ale dÓpa tam, love your brotherman! I w ogóle, i w ogóle.
Krzyś Miś będzie mi Cię brakować xD xD.
Dobra, ale niektórych nie będzie.
Si ja lejta w liceum albo gdzieś tam.

Salaam bejbes!

Ostatnio edytowany przez Kobyła (2007-06-28 21:14:47)


Don't let them fool ya,
Or even try to school ya! Oh, no!
We've got a mind of our own,
So go to hell
if what you're thinking is not right!

Offline

 

#4 2007-06-28 21:32:47

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Re: To już jest koniec....

Ja nie jestem małym słodkim chucherkiem... jesli tego nie zauważliście to dobrze. Strałem się nie byc chamski dla ludzi z klasy. Ale teraz, już nie jesteśmy klasą ;] Mam ochotę powiedziec 1-2 osobą żeby się pier******. Zresztą niewiele osób mnie zna od "chamskiej" strony. Gdzieś między 6 klasą podstawówy a 1 gimnazjum jechałem każdą dziewczynę jak samochodem. Nie pozostawiałem suchej nitki. Ale to juz było i chce o tym zapomnieć... zmieniłem się (ech te kobiety, potrafią poprzewracać w głowie). Choć nie do końca, dalej potrafie pojechać, ale to już nie to co kiedyś...

Offline

 

#5 2007-06-28 21:42:50

Kobyła

Wielce Stały Bywalec

status 5197450
5251114
Skąd: out of Babylon xD
Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 82

Re: To już jest koniec....

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jesteś słodkim chucherkiem, Penar xD. Tak między Buddą, a prawdą to Ty nigdy nie byłeś słodki. A teraz czas na szczere wyznania w pokoju Wielkiego Brata: lubię Cię Penar xD.


Don't let them fool ya,
Or even try to school ya! Oh, no!
We've got a mind of our own,
So go to hell
if what you're thinking is not right!

Offline

 

#6 2007-06-28 22:16:30

krzysiek

Uczestnik

Zarejestrowany: 2006-07-03
Posty: 28

Re: To już jest koniec....

Co tu duzo pisac, nie mam takiego talentu jak penar(rispekt kosciuszki mennn), ale chcialbym powiedziec ze bedzie mi was brakowalo bardzo. Postaram sie was zapamietac usmiechnietych(niektorzy troszke bardziej co nie borys?;>), niosacych pomoc(dzinx iwcia ze mi napisalas zad z niemca<ok>). Nie zapomne wspolnych wycieczek, wypadow(kladka-szkoda ze mnie nie bylo), a takze imprez u ignaca(goscie niektorzy wiedza ocb:D) adio, Trok lom, Totsiens, Na'j wetz, Debna yisenbëtu, Fiimaan illaah, Jakisiñkama, Görüsædæk, Auf Wiedersehen, Geia, Jaa mata po prostu zegnajcie:D

Offline

 

#7 2007-06-28 22:30:52

wojtek

Administrator

3966554
Zarejestrowany: 2006-06-09
Posty: 70

Re: To już jest koniec....


do zobaczenie w życiu, nie raz się spotkamy

Offline

 

#8 2007-06-30 15:30:59

Marcepan

Uczestnik

Zarejestrowany: 2006-06-09
Posty: 21

Re: To już jest koniec....

Szkoda że nie jesteśmy już klasą:(.Hmm będe szczera... nasza klasa byłaby wprost idealna gdyby nie było kilku osób, które działały mi na nerwy... będzie mi brakowac napewno: Kingi i jej kosmetyków w plecaku<lol>, Suchej:P straasznie silna dziewczynka, Iwonki:) i jej narzekania, apropo super była ta impreza u Ciebie w domu, Eweliny taka "spokoja" osóbka:D, Ola:) duzo razem przeszłysmy np. Tre...,Czajnik i jego fajny chód, Mieszka:P można było z Tobą pogadac o wszystkim..jeszcze nie spotkałam takiego chłopaka jak Ty, Krzysiu:) super chłop, Ignacy bez ciebie nie byłoby zabawy. Chyba tyle.. jestescie i byliście SUPER


Żyję bo kocham - powiedział prosiaczek i skoczył w przepaść...

Offline

 

#9 2007-06-30 16:08:02

sucha

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 73

Re: To już jest koniec....

Jak sobie czytam te wasze wypowiedzi to spoko ludzie  z was te 3 lata to byly  super z niektorymi to nawet 9 a n z Mieszkiem to 10 bedzie mi was brakowac oczywiscie nie wszystkich ale wiekszosci, byliscie spoko klasa ale najlepsze byly wycieczki wawa albo sobien bylo super extra lajtowo spontanowo xD chociaż z nie ktorymi osobami bede sie widziec pewnie na codzien  ale to juz szczegol  NIE ZAPOMNE WAS BYLISCIE SPOKO KLASA  .


P.S nie wymienialam osob za ktorymi bede i nie bede tesknic bo nie bede chamska te osoby pewnie wiedza ze nie bedzie mi ich brakowac.      NARX FOR ALL  buzka

Offline

 

#10 2007-06-30 16:15:18

Bura

Ten-Co-Całe-Życie-Siedzi-Na-Tym-Forum

Skąd: z plantacji buraków
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 112

Re: To już jest koniec....

I kto by się spodziewał, że po tych trzech latach tak będzie słodko na forum *maślane oczy*

Spoko, loko. Bywało gorzej. Niektórych będzie brakować- niektórych nie, tak jak to piszecie x postów nad moim. Mam nadzieje, ze się jeszcze spotkamy w sierpniu na niezorganizowanym *szyderczy śmiech i w tle pioruny* ognisku. Niestety (lub stety) już was nie zobaczę (2 lo rządzi, koniecznie z wyboru). A teraz: papa *słodki uśmiech ala dziewczynki z puccycat dolls*


LAlalalala

Offline

 

#11 2007-06-30 17:19:29

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Re: To już jest koniec....

Sucha napisała:
"P.S nie wymienialam osob za ktorymi bede i nie bede tesknic bo nie bede chamska te osoby pewnie wiedza ze nie bedzie mi ich brakowac.      NARX FOR ALL  buzka "

Sądzisz że zachowałem się chamsko ;]? Nie dziwie sie... pewnie wiele osób takie wrażenie odniosło, ale sie wypowiedziałem w taki sposób abyście wiedzieli co mi leżało na wątrobie... i do Burej: "maślane oczy" na forum? To raczej nie do mnie, ja mam cięzkie spojrzenie Zresztą troche żółci wylałem na was. Jesli ktoś wie do kogo była żółć... chwała mu za to... w końcu sie wydało po 9 latach... A 2 osoby powinny poczuć się dotknięte... w końcu obserwowałem was wszystkich tak samo, ale opinia sie rózni... i to mocno

I jeszcze jedna rzecz:
SORRY DLA CZAJNIKA ŻE O NIM ZAPOMNIAŁEM... A za nim bedę bardzo tęskić... nie wiem dlaczego go pominąłem, w końcu przesiedziałem z nim 2 lata w ławce... Jego nie zapomnę nigdy... i na każdym meczu w siatkówkę przynajmniej raz odbiorę "na czajnika".

Offline

 

#12 2007-06-30 18:10:53

Bura

Ten-Co-Całe-Życie-Siedzi-Na-Tym-Forum

Skąd: z plantacji buraków
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 112

Re: To już jest koniec....

i do Burej: "maślane oczy" na forum?  To raczej nie do mnie, ja mam cięzkie spojrzenie

Drogi Maćku O ile wiem, nie jesteś sam na forum. A maślane oczy, były do tego, że przez 3 lata, każdy z klasy tak na nią narzekał, że jest aspołeczna, że nie pomaga nikomu, że bla bla bla, że nie potrafimy się dogadać. A teraz wszyscy piszą jacy byliśmy świetni i cud, miód i orzeszki. Spodziewam się, że zrozumiałeś przytyk.


LAlalalala

Offline

 

#13 2007-06-30 19:39:20

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Re: To już jest koniec....

Bura: Czytaj między słowami..
1.napisałem: "To raczej nie do mnie, ja mam cięzkie spojrzenie" to było małe nawiązanie do mojego egoizmu , ale zapomniałem że z wami kontaktu nie utrzymuje, więc nie czujecie bazy.
2.ja dalej nie widze maślanych oczu, tzn. jak niektorzy siebie nie "trawili" tak nie "trawić" siebie nie będą. Wystarczy że poczytasz kilka komentów (nie moich) i zobaczysz że dalej nie możemy sie dogadać i nie jesteśmy "świetni i cud, miód i orzeszki."... nie wiem gdzie to widzisz... żeby sie z Tobą nie kłócić (FIRESTARTER) dam Ci argumenty:
Bura:Niektórych będzie brakować
Sucha: bedzie mi was brakowac oczywiscie nie wszystkich
Marcepan:nasza klasa byłaby wprost idealna gdyby nie było kilku osób
Penar:ZA NIEKTÓRYMI OSOBAMI TĘSKIĆ NIE BĘDE

Więc.. sry.. ale ja miodu nie widze... (Dla wyjaśnienia, miód w klasie byłby wtedy, gdy wszyscy by siebie namiętnie kochali i uśmiechali sie do siebie- wtedy byśmy tęsknili-. Jakoś go (miodu) nie widziałem nigdy. I w tym temacie też. Więc moje pojęcie "super klasy" widzocznie bardzo różni  sie od waszego.)

BTW. Czy tylko mnie łeb nap******** kiedy połowa bab darła sie na polskim, a druga połowa wymieniała zawartości ćwiczeń z matmy, a trzecia połowa czyli faceci napastowali bajlamoooooo?? (I nie chce argumentów typu- a może ty nie gadałeś na lekcji---- odrazu odpowiem NIE!! (bo nie przychodze do szkoły aby gadać, tylko żeby sie uczyć) [takie argumenty tylko wytaczają zawistne panienki i pedalscy panowie, którzy są święci i  nikt nie może na nich nic złego powiedzieć... qrde ale sie rozpisałem...

Offline

 

#14 2007-06-30 20:29:15

Bura

Ten-Co-Całe-Życie-Siedzi-Na-Tym-Forum

Skąd: z plantacji buraków
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 112

Re: To już jest koniec....

ale zapomniałem że z wami kontaktu nie utrzymuje, więc nie czujecie bazy.
I właśnie tu chodzi o niektóre osoby, bo przecież nie wszystko i nie wszystkich można "czuć".

Nie wiesz, gdzie to widzie?
1. "...a więc kończymy, i tak byliście najlepszą klasą... " Jak sam nagłówek mówi- byliśmy, jesteśmy i będziemy cudowną klasą. W końcu napisał to któryś z modów.
2. "Jak sobie czytam te wasze wypowiedzi to spoko ludzie  z was", "byliscie spoko klasa", " NIE ZAPOMNE WAS BYLISCIE SPOKO KLASA", "ale chcialbym powiedziec ze bedzie mi was brakowalo bardzo"

Tak więc możemy wiele zdań wyciągać z kontekstu. I wierz mi, moje zdanie super klasy nie różni się wiele od twojego. Mówię tylko, że po co 3 lata się kłócić na każdy temat, a później pisać, jacyśmy byly zajebiści.

Mówisz, że cała klasa (oczywiście prócz ciebie) gadała na polskim lub odpisywała zadanie z matmy? Oczywiście, nie zaprzeczę. Ale powiec mi, skąd te wszystkie tematy i zadania domowe w moim zeszycie? No chyba nie powiesz, że z kosmosu. Widocznie niektórzy jednak uważali na polskim, nie cały rok, ale jednak i też z napadowymi bólami głowy, lub brzucha.

P.S.
"nie widze maślanych oczu, tzn. jak niektorzy siebie nie "trawili" tak nie "trawić" siebie nie będą. Wystarczy że poczytasz kilka komentów (nie moich) i zobaczysz że dalej nie możemy sie dogadać i nie jesteśmy "świetni i cud, miód i orzeszki."" Jednym zdaniem: metafora trudne słowo. 

P.Ss
Baba, to jest na wsi.

P.Sss.
Jak widzisz, teraz wyszło szydło z worka. Niezdrowa sytuacji, niepotrzebne kłótnie (tak jak jest w tym momencie, bo do jakiego chuja wafla czepiłeś się maślanych oczu lub miodu?) i dwulicowość. A do zachowań wzorowych... sam sobie odpowiedziałeś.
A co do Twoich wypowiedzi, to nawet nie wiesz, ale w dużej mierze się zgadzam, ale nie do wszystkiego. Nie ma grupy społecznej, któraby się w 100% się kochała. Jednak w momencie rozstania, pamięta się raczej dobre rzeczy, a o złych zapomina. Ty niestety zrobiłeś na odwrót, i nie przyszło ci nawet do głowy, że takimi pierdołami możesz komuś zrobić przykrość.
A apropo tych superwzorów, o których piszesz, to gdzie oni byli, gdy ktoś potrzebował treści zadania, książki, czy tematu (jak się już czepiłeś tego przedmiotu) na zadanie z polskiego? Wzór nie ogarnia tylko konkursów i własnego nosa.


LAlalalala

Offline

 

#15 2007-06-30 21:10:08

penar

Penar III Wielki (z tąd do tąd)

9466082
Skąd: Daleeko w nosie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
WWW

Re: To już jest koniec....

ARGH!! Wiem ze wzór to WZÓR, ale sorry, prosze powiedz mi co Polewka zrobiłą dla wzora? Poprostu chamsko skorzystala z okazji że Burnatowa rozdaje wzory! I podupadła mi samoocena (później w gacie trzeba patrzeć żeby ją podwyższyć, nie zawsze pomaga). Co do nagłówków DOBRYCH i ZŁYCH...NA co bardziej zwrócisz uwagę? Na to że ktoś powie że jesteś ładna czy to że ktoś powie że jesteś deską? (przykłąd daje) Mnie bardziej interesują błędy i złe momenty, bo:
-Wazelnią każdy Ci może rzucić, a po bluzgach to niesmak dalej zostaje
-Ale na chamsto z klasą (krytykę) niewiele ludzi stać... ja sie odważyłem i prawde mówiąc wali mnie to co o mnie myślicie i jak po mnie jechać będziecie, bo NIE JESTEŚCIE W STANIE MI POJECHAĆ, choćbyscie na rzęsach stawali, czepiali sie mojej dziewczyny, mojej chudości , mendonści to i tak na to lać będę.
Np. Borys próbowa mi przez ostatni rok pojechać na temat mojej postury- JEGO SPRAWA? (niech nie wtyka nosa w nie swoje sprawy).

I teraz kolejna sprawa:
-Moje częste odpowiedzi "Nic nie było na zadanie" wynikały z tego że dla mnie zadanie było błahe, albo nie pamiętałem. I żeby nie było że sie wywyzszam ale ze 3 razy Wojtonowi lekcje z histy przepisywałem na e-mail.

-"Spoko klasą byliście, nigdy was nie zapomnę"- takie coś to każdy może napisać. Ktoś musiał wam to powiedzieć że życie jest brutalne.... ciekawe ilu z was będzie pamietać całą klase za te 20 lat chociażby... ja postaram sie zapomnieć, bo MI SIE KLASA NIE TRAFIŁA. Ale to nie znaczy że odmawiałem/odmawiac będe wam pomocy, jak ktoś coś potrzebuje to walić do mnie (nawet Polewka).

PS. Metafora to nie trudne słowo. Trudniejsze to rój (bo można zrobić bład w "u")

KONIEC: Zresztą jak to sama pięknie powiedziałaś "nie jesteś sama w klasie". Pomyśl o mnie. Nie gadałem na codzień z 80% klasy  (na pewno nie z babkami, oprócz paru wyjatków). Ty pewnie masz inaczej, wszystkie babki + mieszko. 16 osób. A ja? Bajlamo? Wojton? Gracjan? Krzysiu? Czajnik? Gdzie masz swoja super klasę, skoro nie wiesz o  prawie połowie NIC (brutalna prawda, nie wiem nawet jakie jedzenie lubicie).

Dobra cham ze mnie. I żeby sie BABY nie czepiały: też gadałęm na Polskim, ale w porówaniu do reszty klasy to... śmiech na sali (Nesterowa poprostu na mnie uwagę często zwracała, nie tylko ona).

EDIT: Co do mojego egoizmu i nawiązania do niego- TO było JEDYNE nawiazanie z podtekstem.

Ale Offtop! KONIEC! Jak coś sie nie podoba to napiszcie na papierze długopisem "Penar" i w klopie sie tym podetrzyjcie- może wam sie lepiej zrobi... szczególnie Polewce... (dobra kończe).

Offline

 
...można pisać, nie zamykam, jak nie bedziecie odwiedzać to forum samo zostanie skasowane...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakochani.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.narwancy-team.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl